Hormann – najlepsze bramy garażowe dla twojego domu


Współczesne bramy garażowe to już nie tylko swojego rodzaju „drzwi” do garażu. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz występowaniu w wielu różnych wzorach stanowią także piękny element ozdobny budynku. Niektóre z nich mogą stać się dodatkową ochroną domu. Wersje automatyczne znacząco poprawiają komfort użytkowania. Każdy, kto zamontował w swoim domu rozwiązanie tego typu, z pewnością nigdy nie powróci już do jej tradycyjnej wersji.

Hormann – ponad 80 lat doświadczenia i innowacyjne rozwiązania

Bramy garażowe Hormann cieszą się ogromną popularnością i rewelacyjnymi opiniami wśród użytkowników. Firma posiada ponad 80-letnie doświadczenie, a do swojej produkcji wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Rozbudowana oferta umożliwia dopasowanie bram garażowych zarówno pod względem estetycznym, jak i montażowym. Produkty firmy Hormann sprawdzają się nawet w przypadku bardzo utrudnionych warunków instalacyjnych. Dzięki ogromnemu asortymentowi, każdy jest w stanie dobrać odpowiednią bramę do swojego domu bez względu na to, w jakim stylu został wybudowany.

Bramy garażowe dostosowane do każdych potrzeb

Bramy garażowe Hormann dzielą się na trzy główne kategorie – segmentowe, uchylne i rolowane. Różnią się one od siebie przede wszystkim sposobem otwierania. Segmentowe w zależności od wybranego typu, mogą chować się pod sufit lub otwierać się na bok. Jak sama nazwa wskazuje, składają się one z kilku segmentów, które poruszają się w prowadnicach bocznych. Takie bramy umożliwiają postawienie auta tuż przy nich zarówno wewnątrz garażu, jak i na zewnątrz bez ryzyka uderzenia samochodu i tym samym uszkodzenia karoserii. Tak samo jest w przypadku bram rolowanych, które zwijają się nad otworem na specjalnym wale. Najkorzystniejsze cenowo są natomiast modele uchylne, czyli bramy otwierane pionowo. Należy jednak pamiętać, że zabierają one trochę miejsca przed garażem, a także nieco sufitu w jego wnętrzu.

Wysoka izolacyjność i inteligentne sterowanie

Firma Hormann oferuje bramy garażowe wysokiej jakości, wyprodukowane w oparciu o innowacyjne technologie i doskonałe materiały. Odpowiednie dbanie o nie gwarantuje bezproblemowe użytkowanie oraz cieszenie się ich nieskazitelnym wyglądem przez długie lata. Bramy Hormann charakteryzują się także wysoką izolacyjnością, która ma szczególne znaczenie w przypadku, gdy garaż znajduje się w bryle budynku. Automatyczne modele posiadają niekwestionowaną zaletę, jaką jest komfortowa obsługa bez wychodzenia z auta. Ich użytkowanie może odbywać się za pomocą aplikacji na smartfona, a dodatkowe zabezpieczenia, które działają nawet bez prądu, zapewniają skuteczną ochronę przed włamaniem.

Lider produkcji bram garażowych

W 2019 roku firma Hormann otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie „Konsumencki Lider Jakości 2019”. Nie był to pierwszy raz, gdy przedsiębiorstwo zostało w tym programie docenione. Bramy garażowe Hormann kojarzone są przez użytkowników z niezwykłą trwałością i najwyższą jakością wykonania. Konsumenci ponadto cenią je za bardzo dobrą izolację ciepła oraz wysoki komfort użytkowania.

Nie bez znaczenia jest także to, że Hormann stawia ogromny nacisk na piękne wzornictwo i bogatą kolorystykę, przez co bramy garażowe firmy są jednymi z najchętniej wybieranych produktów na rynku. Każdego roku wprowadzane są nowe wzory, które są odzwierciedleniem najnowszych trendów w budownictwie. Dzięki temu nawet najprostsze elewacje mogą wyróżnić się spośród sąsiadujących budynków oryginalną bramą garażową.